4313043
0
/cz/gdpr/
531650B6B

SQA inženýr/SW tester

Místo výkonu

Olomouc

Sdílej pozici

Popis pozice _

Máš silný smysl pro vnímání detailů, které ostatním unikají? Nespokojíš se se standardem a jdeš za vyšší kvalitou? Nám v Edhouse na stále se zvyšující kvalitě našich SW služeb a produktů záleží. Víme, že řízení kvality SW je velmi komplexní činnost, a proto se neustále snažíme posouvat každý aspekt našich SQA schopností a služeb dál. Naši SQA inženýři řeší různými testovacími přístupy kvalitu vyvíjeného SW, komunikují se zákazníky po celém světě, nastavují testovací procesy a jsou integrovaným a klíčovým článkem našich i zákaznických vývojových týmů. Pro svou práci používají nejmodernější SW nástroje jak pro samotné testování aplikací, tak i pro celý management testování. Pokud chceš pracovat na pozici, kde budeš mít příležitost uplatnit své schopnosti v oblasti testování softwaru a automatizace, tak jsi tady správně!

Co přesně tě u nás čeká? Na čem budeš pracovat?

  • Testování aplikací na moderních projektech, kde se můžeš dostat k Hi-tech zařízením.
  • Analýza potřebných postupů, pro perfektní zajištění kvality námi vyvíjeného SW .
  • Návrh a vytváření testovacích plánů a scénářů.
  • Spolupráce/samostatná automatizace testů pomocí skriptů a nástrojů pro automatizované testování .
  • Spolupráce s vývojáři při identifikaci a nápravě chyb.
  • Vytváření a úprava nástrojů pro sledování a dokumentaci výsledků testování.

Co budeš pro tuto pozici potřebovat?

  • Dobré povědomí nebo zkušenosti s testováním softwaru a znalosti různých metodik testování SW.
  • Základy programování nebo skriptování testů, například v Python, TypeScript, JavaScript, C#, Powershell,…
  • Precizní a logické myšlení s důrazem na kvalitu výstupů.
  • Schopnost analytického a kritického myšlení.
  • Schopnost spolupracovat s týmem vývojářů a dalšími členy týmu.

Benefity

Volný čas/wellbeing

  • 25 dní dovolené
  • 2 sickdays
  • Pluxee

Chceme být spolu

  • pravidelný teambuilding
  • florbal
  • firemní akce

Finance

  • nadstandardní platy
  • profitshare
  • roční bonusy

Vzdělávání

  • cechy
  • Ed Connect
  • jazykové kurzy

Jak to u nás probíhá _

Výběrové řízení

  1. Před pohovorem

    Tvé CV posoudí nejdříve naše HR a některý z kolegů, team leaderů. Pokud nás tvůj profil zaujme, budeme tě kontaktovat s pozváním k osobnímu setkání.

    Zpětnou vazbu ti dáme vždy i v případě, že tvůj profil nebude odpovídat aktuálně nabízeným pracovním pozicím.

  2. Na pohovoru

    Pohovor je u nás komplexnější, abychom dokázali definovat podrobnosti a možnosti naší spolupráce. Také tě provedeme po prostorách firmy, abys měl/a představu, jak to u nás vypadá

    Na pohovoru tě čeká praktický úkol, který nám pomáhá najít již zmíněné možnosti a rozproudit diskuzi.

  3. Při nástupu

    Pak-li, že jsme si plácli, budeme s tebou v kontaktu. O všem podstatném, včetně návrhu smlouvy tě informujeme ještě před nástupem.

    Při nástupu tě čeká řada školení o chodu firmy, abys netápal/a a také třeba oběd s týmem. Pro nováčky máme vždy připravený plán, který pomáhá usnadnit adaptaci na nové prostředí.

Volné pozice

Název poziceMísto výkonuPopis