7643043
0
/cz/gdpr/
864650B6B

SW developer pro embedded vývoj

Místo výkonu

Olomouc / Uherské Hradiště / Vsetín / Zlín

Sdílej pozici

Popis pozice _

Co budeš pro tuto pozici potřebovat?

  • Vzdělání v oboru vývoje software nebo elektroniky.
  • Zkušenosti s vývojem embedded aplikací (C/C++).
  • Technické dovednosti pro obsluhu vyvíjených zařízení (propojování, napájení, analýza signálů,…).
  • Orientace v rozhraních a obsluze periferií, technické souvislosti.
  • Obecné i konkrétní zkušenosti s komunikačními protokoly (KNX, ZigBee, MODBUS, CAN, I2C, síťové protokoly,…).
  • Angličtina B2.

Co se ti určitě bude hodit, ale podmínkou to není?

  • Zkušenosti s vývojem software mimo embedded (systémové programování, web, desktop UI, mobile, C#, Python, Rust,…).
  • Zkušenosti s jednotkovým a integračním testováním embedded aplikací.
  • Zkušenosti s elektronikou na úrovni funkce obvodů.
  • Zkušenosti s automatizací budov.
  • Ekosystém ARM.

Máš zájem o tuto pozici?

Zavolej, anebo napiš Pavlovi z HR. Pošleš-li zrovna i své CV urychlíš proces.

Pavel Vanča

Pavel VančaHR specialista+420 730 539 649kariera@edhouse.cz

Tvé CV posoudí nejdříve naše HR a některý z kolegů, team leaderů. Pokud nás tvůj profil zaujme, budeme tě kontaktovat s pozváním k osobnímu setkání. Zpětnou vazbu ti dáme vždy i v případě, že tvůj profil nebude odpovídat aktuálně nabízeným pracovním pozicím.

Benefity

Volný čas/wellbeing

  • 25 dní dovolené
  • 2 sickdays
  • Pluxee

Chceme být spolu

  • pravidelný teambuilding
  • florbal
  • firemní akce

Finance

  • nadstandardní platy
  • profitshare
  • roční bonusy

Vzdělávání

  • cechy
  • Ed Connect
  • jazykové kurzy

Jak to u nás probíhá _

Výběrové řízení

  1. Před pohovorem

    Tvé CV posoudí nejdříve naše HR a některý z kolegů, team leaderů. Pokud nás tvůj profil zaujme, budeme tě kontaktovat s pozváním k osobnímu setkání.

    Zpětnou vazbu ti dáme vždy i v případě, že tvůj profil nebude odpovídat aktuálně nabízeným pracovním pozicím.

  2. Na pohovoru

    Pohovor je u nás komplexnější, abychom dokázali definovat podrobnosti a možnosti naší spolupráce. Také tě provedeme po prostorách firmy, abys měl/a představu, jak to u nás vypadá

    Na pohovoru tě čeká praktický úkol, který nám pomáhá najít již zmíněné možnosti a rozproudit diskuzi.

  3. Při nástupu

    Pak-li, že jsme si plácli, budeme s tebou v kontaktu. O všem podstatném, včetně návrhu smlouvy tě informujeme ještě před nástupem.

    Při nástupu tě čeká řada školení o chodu firmy, abys netápal/a a také třeba oběd s týmem. Pro nováčky máme vždy připravený plán, který pomáhá usnadnit adaptaci na nové prostředí.

Volné pozice

Název poziceMísto výkonuPopis